فروش خودروهای دست دوم در چین افزایش یافت : داده های صنعت خودرو در چین نشان می دهد که با ادامه روند بهبود بازار، فروش خودروهای دست دوم در این کشور طی ماه ژوئیه نسبت به سال گذشته ۴ درصد افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از شینهوا، داده های صنعت خودرو در چین نشان می دهد که با ادامه روند بهبود بازار، فروش خودروهای دست دوم در این کشور طی ماه ژوئیه نسبت به سال گذشته 4 درصد افزایش یافته است.

براساس گزارش انجمن خودروهای سواری چین، در ماه ژوئیه بیش از 1.26 میلیون دستگاه اتومبیل دست دوم به ارزش ترکیبی حدود 77.98 میلیارد یوان (حدود 11.4 میلیارد دلار آمریکا) معامله شده اند.

این گزارش نشان می دهد که تعداد خودروهای دست دوم معامله شده در دوره ژانویه تا ژوئیه با 16.06 درصد کاهش نسبت به سال گذشته به 6.78 میلیون دستگاه رسیده است که از افت 19.61 درصدی نیمه اول سال نیز کمتر است.

این انجمن در گزارش خود همچنین اعلام کرد که اگرچه بازار خودروهای دست دوم در نیمه اول سال تحت تأثیر پاندمی ویروس کرونا قرار داشت اما عملکرد آن در ماه ژوئیه بهتر از انتظار بود.

فروش خودروهای دست دوم در چین افزایش یافت

فروش خودروهای دست دوم در چین افزایش یافت : تخمین زده می شود که تعداد خودروهای دست دوم معامله شده در ماه های آگوست و سپتامبر به ترتیب به 1.3 و 1.35 میلیون دستگاه برسد.

وجود این حجم بالا از خودروهای چینی باعث شده تا بازار دست دوم بسیار وسیعی برای این خودروها به وجود بیاید. از یک طرف تنوع بالای خودروهای چینی موجود در بازار و افت قیمت بسیار زیاد نمونه کارکرده این خودروها از طرفی دیگر باعث شده که برخی از افراد ترجیح دهند به جای خرید نمونه صفر کیلومتر اقدام به خرید نمونه‌های دست دوم این خودروها نمایند.

نمونه‌های دست دوم خودروهای چینی از قیمت بسیار کمتری نسبت به نمونه صفر کیلومتر آن برخوردارند، اما مطمئنا اگر در خرید خود دقت کافی به خرج ندهید مشکلات عدیده این نوع خودروها می‌تواند گریبان‌گیر شما شده و ضررهای مالی فراوانی را برای شما به همراه داشته باشد. اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا با مشکلات این خودروها بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.